Chaty s bazénom

ubytovanie na silvestra
Chaty       Lacné chaty       Luxusné chaty       Chaty s bazénom       Chaty s krbom      
chaty s bazenom chaty s bazenom 1 chaty s bazenom 2

Chata s bazénom – to je sen každého z nás. Kto by nechcel mať krásnu veľkú chatu s obrovskou záhradou s nádherným bazénom uprostred? Bohužiaľ, nie každý má také šťastie. Ale keď nemáme takú možnosť, môžeme si chatu s bazénom užiť aspoň na dovolenke. Načo chodiť k moru, keď si vodu môžeme užiť tak blízko nás na peknej chate? Ponúkame Vám veľké množstvo chát s bazénom. Vyberte si tú Vašu a hurá do vody. Rezervujte si ju hneď teraz.

Chaty s bazénom sú snáď vhodné pre každého kto nemá panický strach z vody. Na svoje si však najviac prídu rodinky s deťmi. Práve deti sa dokážu vo vode blázniť celé hodiny. Vtedy nepotrebujú žiadnu pozornosť a starostlivosť od rodičov. Robia to, z čoho majú obrovskú radosť. Čľapkajú sa a šantia od rána do večera. Užite si aj Vy nádhernú dovolenku na chate s bazénom. Ak sa Vám to nepodarí tento rok, rezervujte si chatu už teraz na budúce leto. Prajeme veľa zážitkov.

chaty s bazenom 3 chaty s bazenom 4 chaty s bazenom 5

Dovolenka s deťmi v chate s bazénom

Jedného pekného letného dňa som sa rozhodol, že deťom a manželke pripravím príjemné prekvapenie, o ktorom by ani len netušili. Keďže bývame v Bratislave v paneláku, bol júl viac ako 30 stupňov vonku a horučav vo veľkomeste sme už všetci mali po krk. Rozhodol som sa, že objednám malú chatu niekde v krásnej prírode, kde budeme mať kľud, pokoj a prijemnú klímu. Budem však hľadať takú chatu, kde sa dá kúpať. Čiže podmienka bola chata s bazénom. Prevolal som veľa chát, mnoho z nich už bolo obsadených, no nakoniec sa mi podarila jedna malá útulná chatka na okraji obce s bazénom. Veľmi som sa potešil a ešte v ten deň som chatu zarezervoval a odoslal zálohu za ubytovanie. Bolo to týždeň pred termínom nástupu na pobyt. O týždeň sme teda nasadli do auta a hurá na Liptov, keďže naša chatka bola na Liptove v malej dedinke. Cesta bola dlhá avšak nakoniec sme dorazili. Chatka nás prekvapila prijemným prostredím a svojou polohou. Bola na okraji dedinky a susedila s lesom, ideálna na vychádzky do lesa. Vonku bol krásny udržiavaný dvor, tam stál altánok s posedením, krbom a obrovský bazén, na ktorý sme sa tak veľmi tešili. Dovolenku sme si užívali plnými dúškami. Na Liptove sme prežili skutočne nádhernú dovolenku. Po týždni sa nám nechcelo vracať na Bratislavy. Najradšej by sme tam boli ostali bývať celý rok. Ale snáď sa tu ešte vrátime.
Chaty       Lacné chaty       Luxusné chaty       Chaty s bazénom       Chaty s krbom